Кожен день –

День батька

Життя випробовує наших батьків на стійкість: війна, розлука з родиною, нестабільність і постійний небувалий стрес. 

Ситуації різні, спільне одне — чоловіки не звикли просити підтримки. Тому пишіть їм першими, частіше питайте про їхні справи. Зробіть кожен день в цьому році Днем батька.

Надішли татові

сертифікат на обійми

Надішли

листівку-сертифікат

Перший спосіб привітати тата у Viber — відправити йому один із сертифікатів з нашого нового стікерпаку. В ньому ми зібрали подарункові сертифікати на найцінніші речі. Ті, які не купиш за гроші. І які можна буде за отримати за цим сертифікатом, коли всі ми знову будемо разом у наших рідних містах.

Ми також зробили і листівки-сертифікати. Там є «подарунки», яких немає серед стікерів. Подивись — можливо, знайдеш щось влучне саме про твого тата або чоловіка.

Переписки

війни

Поділися скріншотом власних воєнних переписок із твоїм татом або чоловіком. Ми продовжимо цей проєкт, щоби підтримувати один одного та розповідати, як українські родини перемагають цю війну.


Відправляй скріншоти на пошту: stories_ua@viber.com 

Ми попросили українців у Viber поділитися власними родинними історіями з нами. Отримали скріншоти воєнних переписок, від яких хочеться і трошки плакати, і сміятися, і радіти за тих, хто в безпеці та разом.